Getty images Download (1.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
