Getty images Download (1.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Search
cy: Chwilio

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Random
cy: Ar hap
