Getty images Download (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
