Getty images Download (1.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Download
gl: Descargar

en: Search
gl: Buscar

en: Created
gl: Creado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Random
gl: Aleatorio

en: Caption
gl: Lenda
