Getty images Download (1.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Search
hi: खोज

en: Created
hi: निर्मित

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
