Getty images Download (1.1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Download
it: Scarica

en: Search
it: Cerca

en: Created
it: Creato

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Random
it: Casuale

en: Caption
it: Didascalia

en: Sizes
it: Dimensioni

en: Sort By
it: Ordina Per
