Getty images Download (1.1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Download
fa: دانلود

en: Search
fa: جستجو

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Random
fa: تصادفی

en: Caption
fa: عنوان
