Getty images Download (1.1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Search
ta: தேடல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Sizes
ta: அளவுகள்
