Getty images Download (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Created
te: సృష్టితం
