Getty images Download (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Download
az: Yüklə

en: Search
az: Axtarış

en: Created
az: Yaradıldı

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Random
az: Təsadüfi

en: Caption
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Sizes
az: Ölçülər
