Getty images Download (1.1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Download
eo: Elŝutu

en: Search
eo: Serĉu

en: Created
eo: Kreita
