Getty images Download (1.1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Download
et: Allalaadimine

en: Search
et: Otsing

en: Created
et: Loodud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Random
et: Juhuslik

en: Caption
et: Pealkiri

en: Sizes
et: Suurused

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
