Getty images Download (1.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Download
eu: Deskargatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Created
eu: Sortua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Random
eu: Ausazkoa
