Getty images Download (1.1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Search
fil: Hanapin

en: Created
fil: Inilikha
