Getty images Download (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Download
id: Unduh

en: Search
id: Pencarian

en: Created
id: Dibuat

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Random
id: Acak

en: Caption
id: Keterangan

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Sizes
id: Ukuran
