Getty images Download (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Download
jv: Undhuh

en: Search
jv: Goléki

en: Created
jv: Digawé
