Getty images Download (1.1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Search
ka: ძიება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Sizes
ka: ზომები
