Getty images Download (1.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Download
kk: Жүктеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Created
kk: Құрылған
