Getty images Download (1.1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Downloaded
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
