Getty images Download (1.1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Search
mr: शोध

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Random
mr: अननुक्रमाने
