Getty images Download (1.1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Download
pl: Pobierz

en: Search
pl: Szukaj

en: Created
pl: Utworzono

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Random
pl: Losowo

en: Caption
pl: Podpis

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Sort By
pl: Sortowanie
