Getty images Download (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Search
ps: لټون

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Caption
ps: نوم
