Getty images Download (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Download
sk: Prevziať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Random
sk: Náhodný

en: Caption
sk: Popis

en: Sort By
sk: Triediť podľa
