Getty images Download (1.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Download
sl: Prenesi

en: Search
sl: Išči

en: Created
sl: Ustvarjeno
