Getty images Download (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Search
sr: Претрага

en: Created
sr: Направљено

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
