Getty images Download (1.1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Download
tr: İndir

en: Search
tr: Ara

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Random
tr: Rastgele

en: Caption
tr: Başlık

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: Newest
tr: En yeni

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü
