Getty images Download (1.1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Download
uk: Завантаження

en: Search
uk: Пошук

en: Created
uk: Створено

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Random
uk: Випадково

en: Caption
uk: Підпис

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Sizes
uk: Розміри

en: Downloaded
uk: Звантажено

en: Current Page
uk: Поточна сторінка

en: Newest
uk: Найновіше

en: Sort By
uk: Впорядкувати за
