Getty images Download (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Search
ur: تلاش
