Group Events (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Apply
bg: Търси
