Group Events (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Add @type
bn: @type যোগ কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Add new content
bn: নতুন কন্টেন্ট যুক্ত কর
