Group Events (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Add @type
et: Lisa @type

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
