Group Events (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
