Group Events (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Events
is: Viðburðir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Add new content
is: Bæta við efni

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
