Group Events (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу
