Group Events (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Events
oc: Eveniments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
