Group Events (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Add existing content
sk: Pridať existujúci obsah
