Group Events (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
