Group Events (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Events
vi: Sự kiện

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
