Group Events (3.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Events
ar: الفعاليات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Published status
ar: حالة النشر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
