Group Events (3.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
