Group Events (3.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
