Group Events (3.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Events
fa: رویدادها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Add new content
fa: افزودن محتوای جدید

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
