Group Events (3.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Master
fi: Isäntä
