Group Events (3.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
