Group Events (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
