Group Events (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
