Group Events (3.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Add existing content
hu: Létező tartalom hozzáadása

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: Access the overview of all group events, regardless of event type
hu: Hozzáférés minden csoportesemény áttekintő oldalához, függetlenül az eseménytípustól

en: Enables adding Events to Groups
hu: Engedélyezi események hozzáadását csoportokhoz

en: Group event (@type)
hu: Csoportesemény (@type)

en: Group events
hu: Csoport események

en: Lists all of the events that have been added to a group.
hu: Összes csoporthoz rendelt esemény listázása.
