Group Events (3.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី
