Group Events (3.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao
