Group Events (3.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Edit event
nl: Evenement bewerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Content relation
nl: Inhoudsrelatie
